fbpx

O nas

Jesteśmy butikowym studiem treningu dla kobiet, które w natłoku codziennych obowiązków czasem zapominają, jak ważną wartością dla nich jest kobiecość, szczęście i pewności siebie. Zapewniamy skuteczną pomoc w schudnięciu, redukcji tkanki tłuszczowej, pozbyciu się zbędnych kilogramów, poprawie zdrowia i kondycji w kameralnej atmosferze. Nasz zespół tworzą same pozytywne osoby: trenerki personalne, trenerzy EMS, instruktorki fitness, zumby, pilates, fizjoterapeutka oraz dietetyk, którzy rozumieją potrzeby kobiet żyjących w XXI wieku, a tym bardziej wychowujących dzieci. Dzięki swojemu doświadczeniu jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o Twoje potrzeby, mając na uwadze niewielką ilość wolnego czasu, jaką często dysponują kobiety w dzisiejszym czasie.

Prywatnie jesteśmy uśmiechniętymi i zarażającymi pozytywną energią osobami, pasjonatami aktywności fizycznej i osobami, które posiadają sportową przeszłość. Kierujemy się nurtem body-positive i wyznajemy zasadę, że zadbane ciało to takie, w którym żyje szczęśliwa osoba. Pokażemy Ci, jak nawet krótka aktywność fizyczna może zmienić nastawienie do życia!

Znajdziesz u nas:

4 strefy

Zwiększona powierzchnia
do 350 m2

 1. 1. Strefa maszyn
  – podstrefa Body Space
  – podstrefa drenażu limfatycznego
  – podstrefa rollmasażu
  – kameralna sauna fińska
  2. Sala funkcjonalna 
  3. Sala taneczna 
  4. Pierwsze w Trzebnicy studio treningu EMS, wyposażone w dwie dedykowane sale
  *nasze drugie studio treningu EMS znajduje się w Obornikach Śląskich

Innowacje

nowoczesne metody

EMS (elektrostymulacja mięśniowa), warunki podciśnienia (vacu) i podczerwieni (IR), rollmasażery, denaże limfatyczne – dzięki temu pozbędziesz się cellulitu, zredukujesz tkankę tłuszczową i poprawisz jakość skóry, poświęcając niewiele czasu na trening!

Empatyczne podejście 

nie pomyl jakoś z jakość!

Można jakoś trenować i przecież jakoś to będzie, a można trenować z zachowaniem odpowiedniej jakości ćwiczeń, ucząc się nowych rzeczy i doskonaląc poznane w przystępny sposób. Podczas wizyty w klubie jesteś otoczona należytą opieką, niezależnie od tego czy korzystasz z treningu EMS, grupowego, czy strefy maszyn. 
Na zajęciach grupowych ważny jest dla nas każdy jeden uczestnik – możesz liczyć na naszą pomoc w doborze wariantu ćwiczenia, czy bieżącą korektę. 
Treningi EMS prowadzone są przez doświadczonych trenerów personalnych, absolwentów AWF. Ponadto Andzia jest także szkoleniowcem odpowiadającym za rozwój trenerów EMS!