fbpx

Michał Wandzel

Dietetyk kliniczny oraz sportowa. Indywidualnie podchodzi do każdej z osób, w celu redukcji wagi, poprawy zdrowia oraz wyników sportowych. Promotor zdrowego stylu życia.

Chętnie pomoże

Rozwiązać problemy żywieniowe:

Osób , które chciałyby nauczyć się skutecznie odżywiać oraz redukować masę ciała:
Osób , które chciałyby nauczyć się skutecznie odżywiać oraz redukować masę ciała:
„Wsparcie żywieniowe, suplementacja, optymalizacja stylu życia oraz edukacja w różnych dolegliwościach zdrowotnych. „Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.
Odpowiednie żywienie oraz zmiana codziennych nawyków jest absolutną podstawą do poprawy Twojego zdrowia.”
Dzieci i młodzieży
„Grupa szczególnie mi bliska ze względu na to, że jestem również nauczycielem/trenerem. Grupa, która w mojej ocenie wymaga szczególnej opieki, rozmowy, budowania świadomości ze względu na zagrożenia współczesnego świata (zmniejszona ilość aktywności ruchowej, nadmiar przetworzonego pożywienia w diecie itp.)”
Sportowców, osób aktywnych
„Właściwe odżywianie nie zagwarantuje Ci sukcesu w sporcie, ale nieprawidłowe odżywianie może negatywnie wpłynąć na proces treningowy lub ograniczać Twoje zdolności wysiłkowe. Sportowiec to osoba, która najczęściej wymaga szczególnej opieki pod kątem żywienia, suplementacji oraz odpowiedniej regeneracji, żeby móc wspiąć się jeszcze wyżej. Zadbaj o to!”

Jak może Ci pomóc?

1

Zalecenia żywieniowe

wraz z ustaleniem jadłospisu

2

Konsultacje wraz z analizą

składu ciała na urządzeniu InBody

3

Szkolenia

😉