fbpxTrening EMS

Nowoczesna metoda treningowa, za pomocą której oszczędzisz czas i skutecznie osiągniesz swój cel. Nawet przy bardzo prostych ruchach, angażowane są wszystkie mięśnie, również głębokie. Dzięki temu trening staje się krótszy, skuteczny, bardziej intensywny i co najważniejsze całkowicie bezpieczny dla stawów.

Wystarczy 20 minut 1 raz w tygodniu.

Dlaczego trening EMS w BSC Trzebnica i STZ Oborniki Śląskie?

Tylko 20 minut

Szanujemy Twój czas!
Trening EMS trwa 20 minut raz w tygodniu.

Zapomnij o bólu pleców

Trening wzmacnia także mięśnie głębokie, które zapewniają ochronę kręgosłupa przed urazami.

Plan żywieniowy

Osiągnij szybciej wymarzony efekt! Współpracujemy z dietetykiem, który opracuje dla Ciebie odpowiedni plan żywieniowy.

Wolność wyboru

W naszym studio to Ty decydujesz, jak chcesz ćwiczyć! Oferujemy treningi indywidualne lub w parach.

Lepsze samopoczucie

Razem zmienimy Twoje nawyki! Regularna aktywność fizyczna zapewni Ci lepsze samopoczucie, więcej energii oraz obniży poziom stresu.

Indywidualne podejście

Opowiedz nam o swoim celu, a my pomożemy Ci go osiągnąć! Trenerzy dobiorą rodzaj impulsu oraz formę ćwiczeń do Twoich potrzeb.

Gwarancja bezpieczeństwa

Sesje prowadzone są na światowej klasy, nowoczesnym sprzęcie do elektrostymulacji, w pełni bezprzewodowym Innline.

Monitorowanie wyników

Oferujemy bezpłatne, profesjonalne pomiary składu Twojego ciała, które umożliwią nam dokładniejszą kontrolę zaplanowanych efektów.

Na czym polega trening EMS

Nowoczesny trening personalny, z użyciem elektrostymulacji, podczas którego wykonujesz wyłącznie proste ruchy oraz nieskomplikowane ćwiczenia, ubrana w specjalny kombinezon z elektrodami. Jesteś pod stałą kontrolą wykwalifikowanego instruktora, który pomaga oraz koryguje podczas ćwiczeń. Konsola z którą jesteś połączona bezprzewodowo, wysyła do Twojego ciała impuls, dzięki któremu angażowane są wszystkie mięśnie (również głębokie) a trening staje się krótszy, intensywniejszy i co najważniejsze całkowicie bezpieczny.

Profesjonalne podejście

Treningi prowadzone są indywidualnie, przez doświadczonych trenerów personalnych. Po konsultacji dobierany jest rodzaj impulsu oraz ćwiczenia, podobnie jak to ma miejsce w klasycznym treningu!

Korzystamy z najlepszych maszyn dostępnych na rynku, spełniających wszystkie normy bezpieczeństwa. Znajdziesz u nas bezprzewodowy sprzęt polskiego producenta Innline.

Twój wybór

W naszym studio to Ty decydujesz, w jaki sposób chcesz ćwiczyć. Oferujemy profesjonalne treningi indywidualne oraz w parach, z użyciem bezprzewodowego systemu elektrostymulacji.
Możesz trenować w naszych studiach w Trzebnicy, Obornikach Śląskich, świeżym powietrzu lub we własnym domu!

Kto może skorzystać

Trening z wykorzystaniem elektrostymulacji jest bardzo bezpieczną formą ćwiczeń, która może być stosowna zarówno przez osoby niewysportowane, jak i te, które uprawiają sport zawodowo. Trening nie obciąża stawów i trwa zaledwie 20 minut, a impulsy elektryczne generowane podczas sesji mają parametry identyczne jak impulsy wysyłane przez ludzki mózg. Mimo to, istnieje lista przeciwwskazań, przy których taka forma treningu nie jest zalecana. Z elektrostymulacji nie powinny korzystać osoby z:

Rozwiń listę
 • rozrusznikiem serca,
 • chorobami serca (arytmia, zawał),
 • chorobami układu nerwowego (padaczka),
 • nieleczonym nadciśnieniem,
 • cukrzycą w zaawansowanym stopniu,
 • miażdżycą w stopniu zaawansowanym
 • metalowymi implantami (endoprotezy stawów)
 • gorączką,
 • stanami zapalnymi, ostrymi zakażeniami bakteryjnymi i wirusowymi
 • zaburzeniami krzepnięcia krwi, krwotokami, hemofili
 • zmianami nowotworowymi,
 • przepukliną pachwinową lub ściany jamy brzusznej,
 • ranami, stanami zapalnymi, oparzeniami, podrażnieniami, egzemami w obszarze elektrod:
 • kobiety w ciąży,
 • osoby w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego,

Szybki i wygodny 
kontakt

1

Czatuj z ekspertem

2

Najczęstsze pytania

3

Sukces tuż tuż!

Badania potwierdzają

Badania przeprowadzone na niemieckich uczelniach („University of Bayreuth and Erlagen-Nuremberg”, „ German Sport University of Cologne”, „Sports University of Bayreuth”) udowadniają skuteczność treningu EMS.

Już po 6 tygodniach u badanych zaobserwowano:

 • Redukcja tkanki tłuszczowej u 100% osób 100% 100%
 • Zadowolenie z efektu napięcia ciała u 89% osób 89% 89%
 • Redukcja bólu pleców u 88% osób 88% 88%
 • Zadowolenie z poprawy wyglądu u 87% osób 87% 87%

Zarezerwuj miejsce
na trening

Od czego zacząć? Jak umówić trening personalny EMS? Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu. Masz do wyboru: messenger, telefon, formularz kontaktowy.

1

Napisz na messengerze

2

Zadzwoń:
Trzebnica 791 521 135
Oborniki Śląskie 608 439 022

3

Formularz kontaktowy

F.A.Q.

Czyli najczęstsze pytania o EMS

Jak się przygotować do pierwszego treningu?
Nie musisz zabierać ze sobą kompletnie nic! Pierwszą wizytę zaczniesz od konsultacji z trenerem personalnym, podczas której ustalimy Twoje cele, opowiemy o treningu z wykorzystaniem elektrostymulacji i omówimy wszystkie szczegóły z nim związane. Dla usprawnienia przepływu impulsu otrzymasz specjalną bieliznę treningową oraz wodę. Abyś w pełni mógł poznać potencjał treningu EMS, prosimy abyś już dzień przed wizytą u nas nie odbywał ciężkiego treningu i pamiętał o nawodnieniu!
Czy EMS jest dla mnie?
Oczywiście,że tak! Trening skierowany jest do wszystkich osób powyżej 18 roku życia, które chcą zadbać o swoje zdrowie i kondycję.
Czy dam radę wykonać trening EMS?
Bez wątpliwości: TAK. EMS jest treningiem dla wszystkich. Zachęcamy do rozpoczęcia swojej przygody z aktywnością fizyczną własnie z nami! Doświadczeni trenerzy personalni stworzą plan treningowy specjalnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości, przybliżą temat zdrowego trybu życia i będą wspierać w dążeniu do celów.
Czy EMS jest bezpieczny
Trening z wykorzystaniem elektrostymulacji jest w pełni bezpieczny, wywodzi się on z rehabilitacji i stosowany zgodnie z zaleceniami wpływa pozytywnie na każdy aspekt naszego ciała! W Short Training Zone sesje treningowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów personalnych, na certyfikowanym sprzęcie, według międzynarodowych wytycznych “Safety First”.

Podstawowe wytyczne bezpiecznego i skutecznego treningu EMS:

Trening zawsze musi się odbywać pod okiem uprawnionego trenera personalnego, który dobrał rodzaj impulsu, zakres oraz intensywność ćwiczeń indywidualnie do Twoich potrzeb. Jest to konieczne dla efektywności i bezpieczeństwa sesji treningowych.
Trener może prowadzić w tym samym czasie trening dla max. 2 osób – tylko wtedy jest w stanie w 100 % zagwarantować skuteczność i bezpieczeństwo treningu dla każdej osoby.
Po 2 miesięcznej adaptacji (podczas której odbywamy 1 trening w tygodniu) i konsultacji z trenerem, można zwiększyć częstotliwość sesji treningowych, jednak między treningami muszą występować 4 dni przerwy. Pozwoli to na regenerację między wizytami w naszym studio, abyś swoje cele osiągną w najbardziej efektywny i bezpieczny sposób.

Czy EMS boli?
Absolutnie nie! Trening z wykorzystaniem elektrostymulacji jest intensywny i towarzyszy mu uczucie mrowienia, które w żadnym stopniu nie powoduje dolegliwości bólowych.
Jestem po kontuzji, czy mogę trenować?
Wykorzystanie elektrostymulacji w treningu personalnym wywodzi się z rehabilitacji i umożliwia szybki powrót do sprawności. Doświadczeni trenerzy personalni dobiorą intensywność oraz progresję ćwiczeń biorąc pod uwagę Twoje ograniczenia. Impuls zapewni bodziec do wzrostu bądź regeneracji mięśni, a także usprawni niwelowanie ewentualnej dysproporcji mięśniowej, powstałej w wyniku urazu . Dla zapewnienia skuteczności i bezpieczeństwa treningów współpracujemy z fizjoterapeutą.

Wróć z nami do zdrowia!

Czy dzięki treningowi zredukuję tkankę tłuszczową?
Połączenie elektrostymulacji z tradycyjnym treningiem personalnym skutecznie przyśpiesza metabolizm i gwarantuje większą ilość spalonych kalorii niż w czasie standardowych aktywności fizycznych. Efektem tego jest zwiększone zużycie energii przez Twoje ciało i skuteczniejsza redukcja tkanki tłuszczowej.

Najczęstsze cele treningowe

1

Redukcja masy ciała

Zmniejsz swoje obwody

Za pomocą systematycznych treningów, wykorzystujących elektrostymulację, skutecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów i zmniejszysz obwody ciała. Specjalny program metaboliczny, zadba o dodatkowe zwiększenie przemiany materii, aby spalać więcej kalorii nawet wiele godzin po zakończonej sesji.

2

Budowa masy mięśniowej

Bądź silniejsza

Wzrost czystej masy mięśniowej jest marzeniem wielu trenujących. Jeśli tradycyjne formy treningu nie przynoszą upragnionego rezultatu, zapraszamy do naszego studia! Trenerzy dobiorą odpowiednią ilość powtórzeń oraz rodzaj impulsu, aby efektywnie wyrzeźbić i rozbudować każdą partię mięśni.

3

Poprawa kondycji

Zwiększ swoją sprawność

Za pomocą elektrostymulacji możemy poprawić swoją wytrzymałość oraz siłę mięśni, co bezpośrednio przełoży się na sprawność ogólną oraz samopoczucie podczas codziennych wyzwań. Wzmocnienie mięśni głębokich pozwoli ochronić kręgosłup i zapomnieć o przewlekłych dolegliwościach bólowych pleców.

4

Powrót do sprawności po kontuzji

Zapomnij o bólu

Elektrostymulacja, jako pierwsza, znalazła swoje zastosowanie w rehabilitacji. Fizjoterapeuci od dawana używają jej w celu leczenia urazów zarówno przeciążeniowych jak i pourazowych. Ćwiczenia wykonuje się wyłącznie z ciężarem całego ciała, nie obciążając przy tym stawów. Trener przez cały czas treningu koryguje naszą postawę, aby zagwarantować bezpieczne osiągnięcie maksymalnych efektów.

5

Ujędrnienie skóry

Żegnaj cellulicie

Wbrew powszechnie krążącym opiniom, z cellulitem borykają się nie tylko osoby o zwiększonej tkance tłuszczowej. Jest to równie często wstydliwy problem osób szczupłych. Związane jest to z zaburzeniami przepływu krwi i limfy w tkance łącznej. Systematyczny trening EMS redukuje tkankę tłuszczowa, przyśpiesza metabolizm oraz usprawnia krążenie krwi, czego efektem jest zdrowa, wzmocniona i jędrna skóra.

6

Relaks po wysiłku startowym

Daj sobie odpocząć

Szukasz skutecznego sposobu na regenerację po biegu lub zawodach sportowych? EMS jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Specjalny program relaksacji zadba o usunięcie z Twojego organizmu szkodliwych produktów przemiany materii i umożliwi szybki powrót do dalszych treningów.

Kontakt / umawianie treningów

Jesteśmy dla Ciebie, dlatego pisz, pytaj, umawiaj trening, co tylko zechcesz 🙂

Kameralnie.Koleżeńsko.Wspierająco

Studio EMS

ul. Ks. Bochenka 47 (DH Junior)
55-100 Trzebnica

ul. Poniatowskiego 22 (OSIR)
55-120 Oborniki Śląskie

Pierwszy raz z treningiem EMS?
Skorzystaj z Treningu Wprowadzającego!

 Odbierz zaproszenie na pierwszy trening personalny EMS, na który składa się: konsultacja z trenerem personalnym, analiza składu ciała i trening próby EMS za 99zł.
Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu i działajmy razem!

1

Napisz na messengerze

2

Zadzwoń:
Trzebnica i Oborniki Śląskie 791 521 135

3

Formularz kontaktowy

Opinie

Izabela K.

„Polecam w 100%!! Dziewczyny przesympatyczne, wszystko wytłumaczą, doradzą😄 chodzenie do BSC to czysta przyjemność!”

Karolina H.

mega pozytywne, zakręcone dziewczyny, atmosfera aż chce się przychodzić codziennie. Nie ma lekko nikomu nie podarują, przed nimi się nie ukryjesz, wszystko widzą, od razu poprawiają. po treningu wychodzisz z szerokim uśmiechem na twarzy

Marta D.

„Świetna atmosfera, sympatyczne i zawsze
Pomocne dziewczyny – najlepsze miejsce na trening. 😌 gorąco polecam 💪👌”

Emilia M.

po prostu Bajkowy Świat mega atmosfera mega dziewczyny polecam w 200%😊👍😊👍❤❣😘😍

Magdalena G.

Jeżeli trening to tylko w tym miejscu 😍😍😍

Małgorzata J.

Przemiłe miejsce, sympatycznie i profesjonalnie. Lokalizacja super

Marta B.

dzisiaj po dłuższej przerwie odbyły się długo wyczekiwane zajęcia z trampolin dla dzieci 😄dziewczynki były zachwycone i panie z BSC są najlepsze a szczególnie pani Agnieszka 😀pozdrowienia od Mai,Zuzi, Basi i Zosi

Marzena M.

Byłam dzisiaj pierwszy raz i jestem mega zadowolona- małe grupy, super atmosfera, korekta na bieżąco: ) Czuć po treningu całe ciało: ) Brawo 👍👏👏 Świetne miejsce na wyładowanie się; )